Jau kuri laiką labai populiari mūsų visuomenėje yra gana nauja paslauga – greitieji kreditai. Daugybę žmonių tiek Lietuvoje, tiek ir visoje Europoje vilioja tokio tipo lengvai gaunamos paskolos. Tačiau dažnai kyla klausimas, ar iš tikrųjų verta imti tokį kreditą ir ko jis suteikia daugiau: džiaugsmo ar streso. Taigi išsamiau norėtųsi aptarti tai, kokius privalumus ir trūkumus turi tokios paskolos.

Pastaruoju metu kreditų rinka labai intensyviai plečiasi, klientams siūloma daugybė privalumų. Deja minusai pamatomi tik kiek vėliau, kai reikia šiuos pinigu grąžinti. Kita vertus kreditoriai klientams šiandien siūlo rinktis geriausius variantus tarp paslaugos patogumo ir kainos.

Įprastos asmeninės paskolos, imamos iš banko, sukelia daugiau rūpesčių kol jas pasiimama, be to užtrunka ir žymiai ilgiau. Kita vertus, jų palūkanos yra visai nedidelės, be to su banko darbuotojais galima aptrati jums patogiausius paskolos mokėjimo terminus. Šitoks lankstumas yra vienas didžiausių įprastos paskolos, kuria teikia bankai, privalumų, nes dažnai žmonės išvengia nemalonumų su delspinigiais vien dėl to, susidarė labai patogų mokėjimo grafiką ir pinigus gali grąžinti laiku. Greito kredito iš banko tikėtis neverta, kadangi visos procedūros, kol bankas patikrina kliento mokumą ir finansinę padėtį, užtrunka ne trumpiau nei dvi dienas. Todėl jei atsitiko taip, kad jums pinigai reikalingi labai skubiai, padėti gali tik greitieji kreditai.

bankaiĮmonės, kurios teikia greituosius kreditus labai greitai gali ištiesti pagalbos ranką, juolab kad kai kurios jų dirba visą parą. Jums tereikia nusiųsti sms žinutę ar užsiregistruoti jų internetiniame tinklalapyje ir labai greitai džiaugsitės suteiktu kreditu. Ne viena tokia įmonė teikia paskolas siūlydamos nemokamą pirmąją paslaugą. Tai daroma siekiant prisivilioti naujų klientų, kurie ir vėliau sėkmingai naudotųsi greitaisiais kreditais.

Taigi, jei atsitiko taip, kad žūt būt skubiai reikia gauti pinigų ir norite greitai bei nebrangiai pasipildyti savo kišenę, vadinasi greitosios paskolos tikrai puiki išeitis. Be abejo, prieš skolinantis būtina tinkamai įvertinti savo finansinę situaciją ir nesiskolinti, jeigu manote, kad kreditą grąžinti bus labai sunku. Laiku negražinant tokio tipo paskolos, vėliau tenka sumokėti didžiulius delspinigius. Greituosius kreditus gali imti tik tie žmonės, kurie geba tinkamai ir racionaliai pasiskaičiuoti savo finansus ir ateities pajamas, pagalvoję, ar tikrai galės laiku grąžinti pinigus.

Atkreipkite dėmesį, kad greituosius kreditus teikiančios įmonės savo reklamose drąsina daug negalvoti ir paėmus paskolą ne tik išspręsti savo finansines problemas, bet ir už tuos pinigus paūžti vakarėlyje, nusipirkti dulkių siurblį ar drabužių ar tiesiog prasiskaidrinti gyvenimą. Tokioms reikmėms kredito imti tikrai nereikėtų… Ir nors greitųjų kreditų reklamose visada matomi besišypsantys veidai, tačiau Lietuvos banko duomenimis, trečdaliui žmonių jie tampa nepakeliama našta. Todėl siūloma griežtinti tokio tipo reklamas ir jų kūrėjams skelbti tik objektyvią informaciją.

Šiuo metu per televiziją transliuojama greitųjų kreditų reklama daugiausia orientuojasi į jaunimą. Lietuvos banko duomenimis, daugiau nei trečdalis visų tokiomis paslaugomis besinaudojančių žmonių yra jaunimas iki 25 metų.

Taigi apibendrinant greitųjų kreditų privalumus ir trūkumus galima teigti, kad jie, kaip paslauga, yra gana naudingi, tačiau, prie priimant sprendimą naudotis šia paslauga, būtina ypač gerai apgalvoti, ar sugebėsite nustatytu laiku grąžinti pinigus.

Kreditas sms žinute yra suteikiamas kuomet žmogus iš pradžių užsiregistruoja interneto svetainėjė. Tam, kad įsitikinti, jog kredito prašo tas asmuo į kurio sąskaitą bus pervedami pinigai, kliento registracijos metu iš banko sąskaitos yra nuskaičiuojama simbolinis mokestis. Kreditas sms žinute taip pat yra suteikiamas asmenims, kurie jau yra anksčiau skolinesi toje bendrovėje ir laiku atsiskaitė už suteiktą kreditą. Klientus kurie jau yra grąžine nors vieną anksčiau paimtą kreditą bendrovės laiko patikimais. Todėl kredito palūkanos gali būti ženkliai mažesnės nei pirmojo smulkaus vartojamojo kredito.

Greitas kreditas sms žinute yra itin lengvas būdas greitai gauti nedidelias pinigų sumas tiesiai į jūsų sąskaita. Tokį kreditą galima gauti net sėdint su draugais bare ar besilinksminant klube.

Greitas kreditas yra paslauga, kurios pagalba galima pasiskolinti nedideles pinigų sumas trumpam laikotarpiui. Dažnai greitųjų kreditų bendrovės nereikalauja iš kliento jokios informacijos apie pajamas ir kitus įsipareigojimus. Toks kreditas suteikiamas operatyviai, per 15-20 min. Toks skolinimosi būdas ir yra patrauklus klientui, kuriam ištikus nelaimei ar susiklosčius netikėtai situacijai prireikia pinigų, tačiau visuomet reikėtų apsvarstyti ir galimybes pasiskolinti iš draugo. Taip yra dėl to, kad greitiesiems kreditams taikomos labai didelės metinių palūkanų normos. Be to, laiku negrąžinus pasiskolintos sumos, delspinigiai auga labai sparčiai.

Šiuo metu Lietuvos rinkoje susiklostė tokia situacija, kad žmonės bijo skolintis. Ekonominio pakilimo laikotarpiu buvo skolinamasi viskam – pradedant buto paskolomis ir baigiant kelionės išlaidomis. Šiuo metu, esant dideliam nedarbui ir pakankamai sudėtingai ankstesnių kreditų naštai, žmonės skolinasi atsargiai. Dėl to greitųjų kreditų rinkoje susidarė pakankamai didelė konkurencija. Kompanijos, norinčios prisivilioti klientus, siūlo įvairias nuolaidas ir akcijas. Greitieji kreditai gali būti suteikti su 100% ar kitokia nuolaida pirmai paskolai. Esant tokiam pasiūlymui ir turint minčių, kaip iš to galima užsidirbti, tokia paslauga visai naudinga. Svarbiausias dalykas yra neužkibti ant skolinimosi kabliuko. Blogiausias variantas, kuris pasitaiko gana dažnai, yra skolinimasis siekiant padengti jau turimas paskolas. Greitas kreditas atrodo labai viliojantis, ypač mažas pajamas turintiems asmenims, kuriems bankai nenoriai suteikia vartojimo paskolas, tačiau visuomet būtina įvertinti savo finansines galimybes laiku grąžinti pasiskolintus pinigus.

Greitas kreditas gali Jums padėti išspręsti staiga iškilusius finansinius rūpesčius. Greitas kreditas teikiamas pilnamečiams Lietuvos Respublikos piliečiams arba pilnametystės sulaukusiems asmenims, kurie turi nuolatinį leidimą gyventi ir dirbti Lietuvoje.kreditas

Greitas kreditas yra priskiriamas prie smulkiųjų vartojimo kreditų kategorijos. Šis kreditas pasižymi tuo, kad yra sąlyginai nesudėtingai gaunamas. Pavyzdžiui dalis įmonių teikiančių greituosius kreditus net nereikalauja, kad kredito prašantis asmuo turėtų nuolatines pajamas. Tačiau reikia nepamiršti, jog kreditas yra duodamas ne už ačiū. Greitas kreditas dažniausiai kainuoją keleta kartų daugiau nei paskolos banke.