Kreditas internetu yra lengvas ir paprastas būdas išspręsti atsiradusias trumpalaikes finansines problemas. Kreditas internetu yra gaunamas greitai ir itin nesudėtingai. Tik keli klavišų spustelėjimai ir kreditas jau Jūsų kišenėje. Viskas ko reikia tai turėti aktyvią banko sąskaitą, kai kurios įmonės teikiančios kreditus internetu dar reikalaują, kad klientas turėtų ir galiojančią mobilaus ryšio kortelę į kurią yra išsiunčiamas sms pranešimas, taip patvirtinant, kad tikrai kreditas bus skirtas būtent tam asmeniui į kurio sąskaita bus pervedami pinigai.

Kreditas internetu kaip ir greitas kreditas yra priskiriami prie vadinamųjų smulkių vartojimo kreditų kategorijos. Šiuo metu Lietuvoje yra įsikūrisi ir Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai (LSVKA), šį asociacija vienija 18 įmonių teikiančių greituosius vartojimo kreditus.

Visuomenėje bei politinėje erdvėja vis dažniau yra užsimenamą apie būtinumą reguliuti įmonių teikiančių greituosius kreditus veiklą. Tačiau kolkas konkrečių veiksmų nesiimama. Reikėtų paminėti, kad įmonės teikiančios vadinamuosius greitus kreditus yra neprižiūrimos jokios institucijos ir joms nėra būtina banko licenzija. Todėl kartais pasitaiko atvejų kai šios įmonės nevisai sąžiningai siekia pasipelnyti iš savo klientų. Dažniausiai pasitaikantis atvėjis yra itin didelių palūkanų mokėjimas jei žmogus pavėluoja laiku atsiskaityti su bendrove.

Vasara kaip žinia yra atostogų metas, tačiau atostogos kainuoja. Prasidėjus vasarai neretai nutinka, taip, kad dalis poilsiautojų staiga pritrūksta pinigų. Vienas greičiausių ir lengviausių šios problemos sprendimų yra greitas kreditas internetu. Nesenai Lietuvos Respublikos seimo priimtos įstatymų pataisos, kuomet buvo sugriežtintos skolinimosi sąlygos, leidžia žmonėms lengviau apsispręsti dėl kredito prašymo pateikimo.

Dalis lietuvoje veikiančių įmonių, kurios teikia greituosius vartojimo kreditus, vasarą taip pat pateikė specialius pasiūlymus, viesiems tiems, kurie ieško mažų kreditų - iki 750 litų. Šias paslaugas teikiančios bendrovės puikiai supranta, kad vasara yra būtent tas metas, kuomet lengviausia pritraukti naujus klientus. Juk vieną kartą pasiskolinės, žmogus tikriausiai sugrįž ir antrą. Todėl negaila ir pirmosios paskolos už dyką.

Antras kreditas yra gaunamas kur kas lengviau. Jei laiku vygdėte savo finansinius įsipareigojimus ir gražinote paimtą sumą - antrą kartą, galėsite pasinaudoti kreditas sms žinute paslauga. Tokiu būdų Jums net nereikės prisijungti prie interneto, o pakaks tiesiog prašymą dėl kredito gavimo, pateikti sms žinute.

Šią vasarą prasidėjusi verslumo skatinimo programa „Verslumo skatinimas“,  kuri yra įgyvendinama per Lietuvoje veikiančias centrines kredito unijas (LCKU) bei šalyje veikiančių kredito unijų konsorciumą, kurį šiuo metu sudaro 57 kredito unijos.

Programa dar tik įsibėgėja, todėl iki šiol yra suteiktos tik trys lengvatiniai kreditai, pagal verslumo skatinimo programą. Vienas šių kreditų, per Klaipėdoje veikiančia kredito uniją "Memelio taupomoji kasa" buvo suteiktas greitus kreditus teikiančiai bendrovei UAB "Blic kreditas". Ši bendrovė gavo maksimalią numatyta sumą iš verslumo skatinimo programos - net 86 000 lt.

UAB "Blic kreditas" paslaugos apimą greitas kreditas internetu, kreditas sms žinute bei kitos greitųjų vartojimo kreditų rūšis. Ši bendrovė savo veiklą pradėjo mažiau nei prieš metus.