Kreditas internetu yra lengvas ir paprastas būdas išspręsti atsiradusias trumpalaikes finansines problemas. Kreditas internetu yra gaunamas greitai ir itin nesudėtingai. Tik keli klavišų spustelėjimai ir kreditas jau Jūsų kišenėje. Viskas ko reikia tai turėti aktyvią banko sąskaitą, kai kurios įmonės teikiančios kreditus internetu dar reikalaują, kad klientas turėtų ir galiojančią mobilaus ryšio kortelę į kurią yra išsiunčiamas sms pranešimas, taip patvirtinant, kad tikrai kreditas bus skirtas būtent tam asmeniui į kurio sąskaita bus pervedami pinigai. 

Kreditas internetu kaip ir greitas kreditas yra priskiriami prie vadinamųjų smulkių vartojimo kreditų kategorijos. Šiuo metu Lietuvoje yra įsikūrisi ir Lietuvos smulkiųjų vartojimo kreditų asociacijai (LSVKA), šį asociacija vienija 18 įmonių teikiančių greituosius vartojimo kreditus.

Visuomenėje bei politinėje erdvėja vis dažniau yra užsimenamą apie būtinumą reguliuti įmonių teikiančių greituosius kreditus veiklą. Tačiau kolkas konkrečių veiksmų nesiimama. Reikėtų paminėti, kad įmonės teikiančios vadinamuosius greitus kreditus yra neprižiūrimos jokios institucijos ir joms nėra būtina banko licenzija. Todėl kartais pasitaiko atvejų kai šios įmonės nevisai sąžiningai siekia pasipelnyti iš savo klientų. Dažniausiai pasitaikantis atvėjis yra itin didelių palūkanų mokėjimas jei žmogus pavėluoja laiku atsiskaityti su bendrove.

Jau kalbėjome apie Gruziniškas paskolas Sesxebi. Kreditai internetu ten žinomi kaip onlain sesxebi paslauga. Gauti finansavimą naudojanti kompiuteriu ar išmaniuoju telefonu yra ir lengva ir paprasta. Prieinamumas tik vieną iš priežasčių, kodėl onlain sesxebi tapo populiarūs tarp jaunų žmonių. Kiekvienas iš mūsų naudojasi socialiniais tinklais, elektroniniu paštu, kitaip sakant online praleidžia išties nemažai laiko Taigi natūralu, kad skolinimasis taip pat dalinai persikelia į virtualią erdvė. Šiuo metu ir užmegzti naujas pažintis ir gauti kreditą galima vos keliais pelės paspaudimai ar pirštų per išmanųjų telefoną brūkštelėjimais.

Priminsime, kad Lietuvoje yra vienas greičiausių internetas pasaulyje. Dažnai lietuviai nustemba besisvečiuodami atrodytu daug labiau ekonomiškai išsivysčiusioje šalyke, kad pas juos yra toks lėtas interneto ryšys. Greitais internetas bei jaunimo imlumas yra viena iš priežasčių kodėl tiek daug jaunimo studijuojant  pasirenka su informatika susijusias profesijas. Apmaudu, tik tai, kad iki šiol verslui iš Lietuvos taip ir nepavyko padaryti jokio didesnio startuolio, kuris tikrai sudrebintu pasaulį.

Kreditas nors ir išduodamas virtualioje erdvėja, bet yra toks pats rimtas įsipareigojimas kaip ir kitos, realiame pasaulyje išduodmos paskolos. Dauguma žmonių yra nelinke laukti ir taupyti pinigus, todėl mieliau renkasi greitą skolinimasi ir daikto įsigyjimą čia ir dabar. Reikėtų paminėti, kad dažnai skolinamasi ne tik daiktams pirkti, bet ir sumkėti mokesčiams, padengti staiga atsiradusias finansines problemas ar leistis į kelionę. Taigi skolinkitės internetu greitai ir patogiau, tik atminkite, kad gautus pinigus reikės grąžinti.