Jau nieko nebestebina tai, kad dalis emigravusių tautiečių grįžta į gimtąją Lietuvą tik tam, kad susitvarkyti dantis ar pasitikrinti sveikatą. Tačiau pastaruoju metu lizingo kompanijos sulaukia ir ganėtinai neįprastų prašymų. Nemažai Lietuvoje gyvenančių žmonių kreipiasi į bankus bei kredito įstaigas, kad gautu paskolą riebalų nusiurbimui ar kitai plastiniai operacijai. Tokiai būdais nemesti svorio ryžtasi po kelis šimtus tautiečių, kasmet.

Iki šiol plastinė hirurgija buvo prieinama tik pasiturintiems žmonėms, o šiuo metu vis daugiau privačių klinikų siūlo šias paslaugas įsigyti išsimokėtinai. Dažniausiai šių klinikų duris varsto moterys. Kaip teigia medikai net 95 % visų plastines operacijas besidarančių žmonių yra moterys. Populiariausios yra krūtų didinimo operacijos. Pastebima, kad vis daugiau žmonių ieškančių kaip numesti svorį renkasi ne sporto klubas ar ilgas dietas, bet gulasi po hirurgo peiliu. Įvairios riebalų nusiurbimo operacijos sudaro nemažą dalį visų atliekamų procedūrų.

Riebalų nusiurbimo operacijos kainuoja kur kas pigiau nei kitos plastinės korekcijos. Kainos prasidea viso labo nuo 1500 litų. Tiesa jei žmogus turi išties didelį viršvorį kaina gali padidėti ir iki 6000 litų. Krūtų didnimas kainuos kur kas daugiau, vidutiniškai tokios operacijos atsieina apie 12000 litų. Viena brangiausių procedūrų yra veido patempimas ir raukšlių išlyginimas, tokia procedūra gali kainuoti iki 17000 litų.

Daugiausiai kreditavimo paslaugas šioms operacijoms teikia "Snoro lizingas" (net po Snoro bankroto šios dukterinės įmonės veikla nesustojo) bei "Ūkio banko lizingas".