Atostogos yra tas metas, kuomet norisi atitrūkti nuo kasdienybės ir išties tūriningai praleisti laiką. Tačiau ką daryti jei per atostogas pritrūkstate pinigų norimai kelionei ar skrydžiui į taip trokštama rojaus kampelį žemėje? Ataskymas yra paprastas - reikia skolintis. Šiuo metu poilsinės kelionės išsimokėtinai yra itin populiarios. Jau kelis metus iš eilės vis daugiau poilsiautojų ryžtasi įsigyti kelionę išsimokėtinai.

Šiltuoju metų laiku poilsiautojai traukia ne tik į Lietuviškus kurortus, bet į tolimesne Europos šalis. Kelionių organizatorių teigimu skrydžiai į Tenerifę beveik visada būna užpildyti. Lietuviai pamėgo šį Ispanijos kurortą jau prieš eilę metų ir toliau noriai sugrįžtą į šią salą. Kelionės į Tenerifę nėra labai brangios, tačiau ir jos neretai yra įsigyjamos išsimokėtinai. Pasitaiko, kad klientai dėl kreditavimo kreipiasi ne į lizingo bendroves, bet į greitųjų kreditų įmones, nes šios smulkius vartojimo kreditus naujiems klientams dažnai suteikia visai nemokamai.

Kitas mėgstamas kelionės tikslas yra Portugalija. Čia traukia vis gausesni poilsiautojų būriai. Populiari ši šalis ir pasibaigs vasaros sezonui, tuomet ženkliai atpinga skrydžiai į Portugaliją. Nuvykus taip pat galima per daug nesibaiminti dėl didelių kainų. Portugalija visoje Europoje garsėja kaip viena iš pigiausių šalių. Nesenai "Eurostat" atliktas tyrimas parodė, kad Lisabona yra pigiausias didmiestis Europoje.

Gero poilsio ir nepamirškite, kad visas paskolas reikės grąžinti, todėl skolinkitės tik atsakingai.