Kreipiantis į banką ar kitą kredito įstaigą dėl paskolos būstui, vertėtų prisiminti, kad norint gyvenamąjį plotą įsirengti pagal asmeninius pageidavimus gali prireikti papildomos paskolos būsto įrengimui. Lėšos gali būti naudojamos remonto darbams, šildymo sistemos įvedimui arba modernizavimui bei kitiems su būsto pritaikymu, pagal individualius poreikius susijusioms išlaidoms.

Šildymo sistemos įrengimas arba/ir namo apšildymas dažnai yra viena iš populiariausių priežasčių, dėl kurių žmonės kreipiasi į kreditavimo įstaigą. Toks susidomėjimas yra paaiškinamas ne tik noru šilčiau gyventi, bet ir sutaupyti. Apšildžius namo fasadą yra išnaudojoma kur kas mažiau šilumos energijos. Lėšas taupyti padeda ir modernios šildymosi priemonės, tokios kaip dujiniai katilai ar kieto kuro katilai. Šiuolaikiški radiatoriai padeda reguliuoti temperatūrą kiekvienoje patalpoje atskirai. Tokiu būdu galima paskirstyti šilumą ten kur jos labiausiai reikia.

Kokybiška šildymo sistemą dažnai sudaro keletas komponentų:

Dėl to, kad reikia į šildymo sistemos atnaujinimą žiūrėti kompleksiškai, dažnai paskolos šiems darbams siekia keliasdešimt tūkstančių litų. Dėl kreditavimo galima kreiptis į bet kurį Lietuvos teritorijoje veiklą vygdantį komercinį banką ar kitą kreditavimo institucija. Šios paslaugos yra ganėtinai paplitusios, todėl jokių netikėtumu paprastai nekylą. Bankai atsakymą dėl paskolos suteikimo pranešas per 7 dienas. Įvairios kredito unijos gali atsakymą pateikti per 5 dienų laikotarpį.